Nowa recepcjonistka – nowe kłopoty

Data:
26.09.2011
Liczba komentarzy:
Nowa recepcjonistka – nowe kłopoty

Po strzelaninie w Hotelu 52 i zwolnieniu Artura (Krzysztof Kwiatkowski) Iwona (Magdalena Cielecka) z Natalią (Laura Samojłowicz) muszą zatrudnić nową osobę na recepcję.

W odc. 44 pojawia się Kaja (Marieta Żukowska).
Oczekując na spotkanie z Natalią, staje się świadkiem oszustwa, którego dopuszcza się gwiazda fitness Ina Borucka (Ewa Kaim). Wykorzystując podsłuchane informacje, wkrada się w łaski Natalii, pomaga jej zdemaskować Inę i tym samym uratować honor Hotelu 52. Kaja przypada do gustu Natalii i przyjmuje ją do pracy. Nie wie, że nowa recepcjonistka nie ma ani doświadczenia, ani kwalifikacji, a przedstawione CV jest stekiem bzdur.

Natalia polubi Kaję, i choć dziewczyna popełnia błędy, ma do niej stosunek pobłażliwy. Przyjaźń między Kają a Natalią zacieśnia się. Jedynie stosunki Kai z Arturem i Michałem nie układają się najlepiej. Michał (Rafał Królikowski) szybko odkrywa, że Kaja nigdy nie pracowała w hotelu Dorchester. Uważa, że Kaję należy zwolnić, bo oszukała swoich pracodawców już na starcie.

Kiedy Kaja dowiaduje się, że Artur jest byłym chłopakiem Natalii, i na dodatek widzi go w towarzystwie Aśki (Monika Mrozowska), stara się zrobić wszystko, żeby Natalia zapomniała o Arturze – a według Kai najlepszym lekarstwem na miłość jest… nowa miłość.